Muzyka jest częścią naszego życia prawie codziennie. Nawet jeśli nie uważasz się za wielkiego fana muzyki, wciąż nieświadomie słuchasz muzyki każdego dnia. Jedno duże miejsce, w którym słyszymy muzykę, jest w telewizji.

W sitcomach i programach telewizyjnych, które oglądasz codziennie, jest muzyka w tle i „nastrój”. Wszyscy słyszeliśmy te chwytliwe dzwonki komercyjne, które przylegają do nas przez cały dzień. To tylko niektóre przykłady muzyki.

Rodzaje muzyki

Istnieje wiele rodzajów muzyki. Możesz kupować płyty CD, słuchać radia, a nawet słuchać muzyki lub dowiedzieć się o muzyce w telewizji. MTV, VH1 i różne inne kanały telewizyjne są nastawione na muzykę. Możesz włączyć radio i odbierać fale wielu lokalnych, a nawet odległych stacji, które odtwarzają różne rodzaje muzyki. Muzyka jest naprawdę wszędzie i jest tak wiele do wyboru.

Niektóre z bardziej popularnych rodzajów muzyki to country, R&B, hiphop, rock, klasyczna i pop lub dance. Wiele innych kategorii pochodzi z tych podstawowych gatunków. Istnieje również wiele różnych kategorii w zależności od dekady. Na przykład możesz uzyskać hity z lat 70., 80., 90. i dziś. Będą odtwarzać wszystkie hity i topografie z tamtej epoki.

Muzyka cyfrowa

Podobnie jak wiele innych rzeczy w dzisiejszym życiu, muzyka poszła w przeszłość i jest teraz o wiele więcej możliwości, aby się nią cieszyć. Możesz pobrać muzykę online i przechowywać ją na swoim komputerze. Możesz także słuchać muzyki online. Istnieje wiele stron internetowych, które umożliwiają słuchanie muzyki, i istnieją dosłownie tysiące stacji, dzięki czemu możesz słuchać dowolnego rodzaju muzyki, którą lubisz. Wiele z nich pozwala je dostosować, więc słuchasz tylko tego, co lubisz, i niczego, czego nie chcesz.

Kolejnym przełomem na scenie muzyki cyfrowej był plik MP3. Pliki MP3 to tylko sposób na skompresowanie pliku muzycznego. Sincemusic pliki są dość duże. Pliki MP3 można pobrać z komputera, przechowywać w folderach, a także przesyłać do odtwarzaczy MP3. Istnieją przenośne odtwarzacze MP3, które są podstawowymi współczesnymi walkmanami, ale zamiast radia lub płyt CD masz pliki cyfrowe.

Ilość plików, które będziesz w stanie przechowywać, będzie się różnić, ale możesz zapisać o wiele więcej niż na płycie CD, ponieważ są one skompresowane. Są one przechowywane w oryginalnym formacie maszyny, więc nie musisz się martwić o pominięcie lub utratę stacji.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *